Ing. Radek Štěrba – člen finančního výboru města, předseda komise místní části Kvítkovice a Letiště


Vážení spoluobčané. Narodil jsem se 19.6.1988 v Boskovicích. Už od mala jsem tíhnul k různým novým trendům a technologiím. I z těchto důvodů jsem si po absolvování základní školy vybral jako svoji další vzdělávací dráhu Střední průmyslovou školu v Jedovnicích, kde jsem získal maturitní vzdělání v oboru Elektronické počítačové systémy. Svá studentská léta jsem zakončil na Vysokém učení technickém v Brně, kde jsem nejdříve v roce 2010 dokončil bakalářské studium v oboru Manažerská informatika a poté v roce 2014 magisterské studium v oboru Řízení ekonomika podniku.

Přes 12 let poskytuji IT poradenství a služby pro významné mezinárodní společnosti. Mezi mé záliby a koníčky patří svět kávy, gastronomie, informační technologie, sport, veteráni i hudba všeho druhu.

“Celý život jsem přesvědčený, že pouze aktivní lidé dokáží změnit věci kolem sebe.”

Poslední 4 roky jsem členem finančního výboru, kde je naším úkolem provádění kontroly hospodaření s majetkem a finančními prostředky města. V roce 2017 jsem se stal členem komise místní části Kvítkovice a Letiště, kde od roku 2018 zastávám předsednickou funkci. Také jsem se nedávno stal členem výjezdové jednotky hasičů v Kvítkovicích.

Chci, aby se nám všem v Otrokovicích dobře žilo a mohli jsme být na naše město hrdí. Věřím, že společnou prací a nadšením se to může podařit.