Na samotném začátku byla jednoduchá myšlenka a vize. S pár přáteli jsme neustále řešili to, že Otrokovice nejsou takové, jaké by mohly být. V roce 2017 tyto debaty vzaly turbulenci, a najednou z pár přátel se stala větší parta lidí s podobným názorem na směrování města, jeho investiční akce a fungování.

Slovo dalo slovo. Proto jsme se rozhodli založit spolek VIZE 21 a připravit jej na jeho první komunální volby v roce 2018. Do nich jsme připravili velice podrobný program, který se úplně poprvé v historii Otrokovic zaměřoval na každou místní část zvláště. Hlavním nosným sloganem se stalo: PRO OTROKOVICE ŽIVÉ A MODERNÍ.

Kampaň probíhala v ulicích, kde jsme se snažili představit Vám občanům, a také na autobusech, billboardech, v letácích i sociálních médích.

Po volbách jsme se stali čtvrtou nejsilnější stranou v zastupitelstvu a získali jsme tři zastupitelské mandáty. Historicky prvními zastupiteli za VIZI 21 se stali Jirka Veselý, Martin Očadlík a Petr Zlatuška.

Po náročném povolebním vyjednávání jsme se stali součástí vládnoucí koalice, získali post radního města a jsme tak součástí vedení města od roku 2018. Za ty čtyři roky jsme byli u všech zásadních rozhodnutí ohledně investičních akcí i realizovaných oprav.

Do letošních voleb vstupujeme ještě s větší chutí a vervou než čtyři roky nazpět. Jsme zkušenější a silnější. Máme jasné názory, priority, vize a držíme při sobě. Jsme pořád ta samá parta nadšenců jako na začátku.

Otrokovice se poslední čtyři roky posunuly jednoznačně vpřed, vzniklo zde mnoho skvělých projektů a opravilo se mnoho veřejných míst. Přesto však jsou stále v mnoha oblastech velké rezervy a je co vylepšovat. Proto do toho jdeme letos znovu. Budeme moc rádi, pokud Vás naším programem oslovíme.

Děkujeme za důvěru!

PRO KVALITNÍ MĚSTO A LEVNÝ ŽIVOT

Stanovy hnutí