Jana Navrátilová

Jmenuji se Jana Navrátilová, je mi 51 let. Narodila jsem se ve Zlíně a tam jsem také chodila na základní i střední školu. Vyučila jsem se v oboru prodavačka. I když jsem během svého dosavadního života občas v obchodě pracovala, profesní zaměření velmi ovlivnilo moje vůbec první zaměstnání ve výpočetním středisku, kde jsem “přičichla” k práci na počítači a zpracovávání účetních dokladů pro tehdejší Velkoobchod obuví. Přála jsem si v oblasti účetnictví pokračovat a věnovat se této profesi do hloubky. Proto jsem si doplnila vzdělání s ekonomickým zaměřením, úspěšně ukončené maturitní zkouškou. Později jsem se také zaměřila na oblast personalistky a mzdové agendy a od roku 2015 se účetnictví věnuji samostatně jako OSVČ. 
Mám tři dospělé syny a malého, v tuto chvíli dvouměsíčního vnoučka. V Otrokovicích, v klidné a hezké části Baťov bydlím 28 let. Za tu dobu se město hodně proměnilo, především po povodních v roce 1997. A to zdaleka ne jen z hlediska sportovního vyžití a volnočasových aktivit obyvatel města. Velmi mě však mrzí osud architektonického skvostu Baťova a v současné době roky nevyužitý potenciál Společenského domu, který by si jistě zasloužil větší péči a opětovné vrácení jeho zašlé slávy, tedy obnovení jeho původního účelu – centrum zábavy a kulturního vyžití. 

Ráda bych se na směřování našeho města a jeho dalších proměn k lepšímu podílela, proto jsem se rozhodla kandidovat do zastupitelstva za VIZI 21. Vím, že je to “parta srdcařů”, kterým na veřejném prostoru, životě a spokojenosti obyvatel Otrokovic velmi záleží. 

Děkuji všem, kteří se seznámí s programem VIZE 21 a ve volbách se rozhodnou pro podporu právě těchto cílů.